Nowoczesny System Opinii w Programie Gwarancyjnym samochodyzgwarancja.pl
W dzisiejszych czasach, kiedy zakupy online stały się nieodłączną częścią naszego życia, opinie od innych klientów są kluczowe. Pozwalają na uniknięcie zakupu u nieznanych Sprzedawców a często po prostu tzw. „wtopy”, która może kosztować tysiące złotych.
Opinie te stały się jednak przedmiotem manipulacji i różnego rodzaju gier rynkowych. Z tego powodu Program Gwarancyjny samochodyzgwarancja.pl wprowadził nowoczesny system wystawiania opinii, który daje pewność, że zdanie Klientów jest autentyczne i niesie za sobą prawdziwą wartość.
Rzetelność
W przeciwieństwie do innych źródeł opinii, samochodyzgwarancja.pl umożliwia wystawianie opinii tylko prawdziwym Kupującym. To oznacza, że każda opinia jest rezultatem zakupu samochodu u Partnera Programu a opinia jest wystawiona przez osobę, która naprawdę kupiła samochód i może ocenić nie tylko samą transakcję ale również jakość obsługi o
Jak Działa Nowoczesny System Opinii?
Kiedy Klient zakupi samochód z gwarancja u jednego z Partnerów samochodyzgwarancja.pl otrzyma możliwość wystawienia opinii poprzez zakładkę “Opinie”. Dzięki temu, opinie są pozbawione fałszywych recenzji czy sztucznie podnoszących ocen komentarzy.
W jakich kategoriach Klienci oceniają Sprzedawców?
1. Sprawdzenie samochodu
2. Jazda próbna
3. Profesjonalizm Sprzedawcy
4. Wygodna forma kontaktu
5. Wysoka jakość samochodów

Ocena 5 przyznawana jest automatycznie przez GetHelp.pl – firmę realizującą Gwarancje, po 30 dniach od zakupu auta.