• GODZINY OTWARCIA : Poniedziałek - Piątek: 9 - 17

Wybierz najlepszą Gwarancję dla swojego samochodu

Rok Gwarancji w cenie samochodu

Wszystkie samochody dostępne w ramach Programu samochodyzgwarancja.pl zostały objęte 12-sto miesięczną Gwarancją GetHelp.pl. Gwarancja jest wliczona w cenę każdego auta. Co to oznacza? Wybierając samochód w Programie samochodyzgwarancja.pl zyskujesz pewne auto od sprawdzonego Sprzedawcy, a ponadto zabezpieczenie w postaci rocznej Gwarancji w razie awarii samochodu. W przypadku wystąpienia usterki w ciągu 12-stu miesięcy od zakupu samochodu, awarią Twojego auta zajmie się firma GetHelp.pl. Gwarancja zapewni Ci pokrycie kosztów zakupu części, robocizny i holowania.

Z GetHelp.pl zyskujesz spokój, obsługę, pewność i wygodę.

Kupując samochód używany w Programie samochodyzgwarancja.pl masz możliwość wyboru jednej spośród trzech ofert gwarancyjnych. Dostępne pakiety gwarancyjne to: pakiet CLASSIC, pakiet OPTIMUM i pakiet GRAND.

Gwarancja na samochód używany

Partnerem Programu samochodyzgwarancja.pl jest działająca od 2016 roku firma GetHelp.pl,  świadcząca usługi gwarancyjne na samochody używane. Przez lata swojej działalności firma GetHelp.pl zyskała uznanie wśród Klientów i Sprzedawców, obsługując ponad 50 000 zgłoszonych awarii. Gwarancja GetHelp zapewnia całodobową obsługę awarii, dostęp do aplikacji mobilnej iHelp, czy samochód zastępczy na czas naprawy.

Wszystkie samochody dostępne w ramach Programu samochodyzgwarancja.pl zostały objęte roczną Gwarancją GetHelp.pl o wartości 1000 zł.

(Gwarancja wliczona jest w cenę samochodu)

Opinie o Gwarancjach GetHelp.pl

Wybierz Gwarancję w jednej z trzech opcji

Gwarancja MASTER - 100% usterek mechanicznych i elektrycznych

Gwarancja MASTER – najwyższy dostępny pakiet Gwarancji. W swoim zakresie posiada wszystkie możliwe usterki mechaniczne, elektryczne i hydrauliczne. Dodatkowo Gwarancja Master obejmuje również koszty czynności dodatkowych takich jak diagnoza, smarowanie, czy czyszczenie.

Przedłuż Gwarancję

Chesz przedłużyć wybraną Gwarancję na samochóod używany?

Żaden problem! Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Gwarancja GetHelp.pl

Aplikacja iHelp

Całodobowy serwis w aplikacji mobilnej iHelp

Easy Way

Prosty sposób zgłoszenia awarii

Części, robocizna, holowanie

Płacimy za holowanie, części i robociznę