• GODZINY OTWARCIA : Poniedziałek - Piątek: 9 - 17

O PROGRAMIE

Witaj w Programie samochodyzgwarancja.pl!

Jesteśmy dumni, że możemy Cię przywitać na naszej stronie internetowej, gdzie łączymy Klientów, którzy cenią najwyższą jakość samochodów i obsługi z najlepszymi, wyselekcjonowanymi Sprzedawcami samochodów używanych, którzy oferują roczną Gwarancję na każdy pojazd.

Dlaczego warto kupić samochód od Partnera Programu samochodyzgwarancja.pl?

1. Tylko 3% wszystkich Sprzedawców

Nasza platforma powstała po to, aby połączyć Klientów, którzy chcą kupić samochód u sprawdzonego Sprzedawcy z rzetelnymi, zweryfikowanymi firmami. Z tego powodu współpracujemy tylko z 3% wszystkich firm zajmujących się sprzedażą samochodów. Są to Sprzedawcy, co do których mamy pewność, że spełniają najwyższe normy jakości i obsługi.

2. Rok Gwarancji do każdego samochodu

Kupując samochód od Naszych Partnerów, otrzymujesz nie tylko sprawdzony pojazd, ale także dodatkową ochronę w postaci rocznej Gwarancji. To oznacza, że jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z pojazdem w ciągu pierwszego roku od zakupu, zajmie się tym firma GetHelp.pl. To nie tylko zwiększa Twoje poczucie bezpieczeństwa, ale także eliminuje niepotrzebny stres.

3.Tylko rzetelne opinie od prawdziwych Klientów

Zapraszamy do skorzystania z Naszego systemu ocen, który daje prawdziwym Klientom możliwość wyrażenia swojego zdania na temat zakupionego pojazdu i obsługi. Nasz system ocen działa na zasadzie transparentności umożliwiając wystawienie opinii TYLKO Klientom, którzy rzeczywiście kupili od danego Sprzedawcy samochód. Dzięki temu nie musisz martwić się czy opinie, które czytasz są zmanipulowane.

Opinie będą przyznawane w 5 kategoriach:

  1. Sprawdzenie samochodu
  2. Jazda próbna
  3. Profesjonalizm Sprzedawcy
  4. Wygodna forma kontaktu
  5. Wysoka jakość samochodów

Ocena 5 przyznawana jest automatycznie przez GetHelp.pl, po 30 dniach od zakupu auta.

Chcesz nawiązać współpracę? Zadzwoń teraz!