• GODZINY OTWARCIA : Poniedziałek - Piątek: 9 - 17

Dlaczego warto nabyć samochód w Programie samochodyzgwarancja.pl?

Program samochodyzgwarancja.pl tworzy grono sprawdzonych Sprzedawców samochodów używanych. Wybrani do Programu Sprzedawcy spełniają określone dla Programu zasady, wśród których znajduje się m.in. wymóg sprzedaży samochodów z roczną gwarancją firmy GetHelp.pl, cieszącej się uznaniem wśród Klientów z całej Polski.

Nabywając samochód w ramach Programu samochodyzgwarancja.pl masz pewność wyboru najmniej awaryjnego auta, zabezpieczonego dodatkowo 12-sto miesięczną gwarancją o wartości 1000 pln

(gwrancja wliczona jest w cenę każdego pojazdu).

Rok Gwarancji do każdego samochodu

Kupując samochód od Naszych Partnerów, otrzymujesz nie tylko sprawdzony pojazd, ale także dodatkową ochronę w postaci rocznej Gwarancji. To oznacza, że jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z pojazdem w ciągu pierwszego roku od zakupu, zajmie się tym firma GetHelp.pl. To nie tylko zwiększa Twoje poczucie bezpieczeństwa, ale także eliminuje niepotrzebny stres.

Tylko sprawdzeni Sprzedawcy

Program samochodyzgwarancja.pl powstał po to, aby połączyć Klientów, którzy chcą kupić samochód u sprawdzonego Sprzedawcy z rzetelnymi, zweryfikowanymi firmami. Z tego powodu współpracujemy tylko z 3% wszystkich firm zajmujących się sprzedażą samochodów. Są to Sprzedawcy, co do których mamy pewność, że spełniają najwyższe normy jakości i obsługi.

Tylko rzetelne opinie od prawdziwych Klientów

Zapraszamy do skorzystania z Naszego systemu ocen, który daje prawdziwym Klientom możliwość wyrażenia swojego zdania na temat zakupionego pojazdu i obsługi. Nasz system ocen działa na zasadzie transparentności umożliwiając wystawienie opinii TYLKO Klientom, którzy rzeczywiście kupili od danego Sprzedawcy samochód. Dzięki temu nie musisz martwić się czy opinie, które czytasz są zmanipulowane.

Samochodyzgwaracja.pl - bezpieczny zakup pewnego samochodu

Chcesz nawiązać współpracę? Zadzwoń teraz!