Kto sprzedaje samochody w Programie?

W tym miejscu pragniemy wyjaśnić Wam całą naszą rolę w Programie samochodyzgwarancja.pl.

Program samochodyzgwarancja.pl powstał w oparciu pragnienie stworzenia miejsca, w którym każdy Polak będzie miał możliwość bezpiecznego nabycia samochodu używanego. Dlaczego? Dlatego, że poznaliśmy i mamy świadomość większości pułapek czających się na rynku sprzedaży aut używanych. Znamy konsekwencje, jakie niesie za sobą zakup samochodu z niepewnych źródeł, na Niemca, z portali ogłoszeniowych, od znajomych, od rodziny. Jako inicjatorzy i twórcy Programu samochodyzgwarancja.pl postanowiliśmy znaleźć metody, aby dokładnie sprawdzić sprzedawców aut używanych i zaprosić najlepszych z nich do oferowania swoich samochodów w jednym miejscu – na stronie samochodyzgwarancja.pl.

Nie jesteśmy sprzedawcami samochodów widocznych na stronie Programu.

Jesteśmy opiekunami oraz swego rodzaju „strażnikami” Programu, którzy weryfikują sprzedawców oraz dbają o to, aby warunki uczestnictwa w Programie były przestrzegane, zapewniając Kupującym bezpieczny i pewny zakup samochodu używanego.

Samochody oferowane są przez sprzedawców aut używanych z całej Polski, sprawdzonych przez nas oraz firmę gwarancyjną GetHelp.pl.

Skąd pochodzą samochody w Programie samochodyzgwarancja.pl?

Samochody widoczne na stronie samochodyzgwarancja.pl wystawianie są wyłącznie przez sprzedawców, którzy zostali sprawdzeni przez nas oraz firmę gwarancyjną GetHelp.pl.

Musicie wiedzieć, że samochodyzgwarancja.pl to nie kolejny portal ogłoszeniowy. Portale ogłoszeniowe charakteryzuje mnóstwo ofert sprzedaży aut od handlarzy, szarej strefy, osób prywatnych. Samochodyzgwarancja.pl to Program, w który włożyliśmy i wciąż wkładamy wiele zaangażowania, po to, aby w każdym zakątku Polski Kupujący miał możliwość dokonać bezpiecznej transakcji pewnego auta używanego.

Wciąż szukamy i sprawdzamy sprzedawców, którzy dołączą do Programu samochodyzgwrancj.pl. Jeśli znacie godnych polecenia sprzedawców aut używanych skontaktujcie się z nami! Z chęcią z nimi porozmawiamy, sprawdzimy oraz zaprosimy do Programu.

Czekamy na Wasze wiadomości: biuro@samochodyzgwarancja.pl

Lub kontakt telefoniczny: +48 509 29 29 29

 

Odpowiadając na pytanie „skąd pochodzą samochody w Programie samochodyzgwrancja.pl?” – pochodzą od sprawdzonych sprzedawców z całej Polski. Sprzedawców, którzy przywiązują wagę do jakości oferowanych przez siebie pojazdów, udzielania prawdziwych informacji, działania jawnie i zgodnie z prawem. Na stronie samochodyzgwarancja.pl znajdziecie samochody nie tylko z Polski, ale również auta używane z Niemiec, Francji, Szwecji i wielu innych państw. To czego możecie być pewni, to to, że te auta zostały dokładnie sprawdzone, wybrane ze względu na pewny stan techniczny i sprowadzone w sposób całkowicie zgodny z prawem. Zobowiązaniem sprzedawców Programu jest oferowanie wyłącznie sprawnych samochodów, w przypadku których u mechanika znajdziesz się tylko po to, aby wymienić części eksploatacyjne.

certyfikat-sprzedawcy-programu-samochody-z-gwarancja

Gdzie szukać sprzedawców Programu samochodyzgwarancja.pl?

Każdy sprzedawca Programu samochodyzgwarancja.pl otrzymuje certyfikat uczestnictwa, będący ważny przed jeden rok kalendarzowy. Jeśli sprzedawca nie będzie przestrzegał warunków Programu jego certyfikat stanie się nieważny, co równocześnie będzie wiązało się z usunięciem oferty samochodów danego sprzedawcy ze strony samochodyzgwarancja.pl. Oznacza to, że aktualnych, sprawdzonych sprzedawców Programu sprawdzisz bezpośrednio na stronie samochodyzgwarancja.pl w zakładce „gdzie kupić”. Jako twórcy Programu jesteśmy zobowiązani dostarczać Wam aktualnych informacji. W zakładce „Gdzie kupić” znajdziecie nie tylko aktualnych sprzedawców Programu, ale również adresy ich firm, opinie Kupujących, pełną ofertę dostępnych samochodów oraz odległość danego sprzedawcy od waszego miejsca zamieszkania przedstawioną na mapie.

Jak kupić samochód w ramach Programu?

Program samochodyzgwarancja.pl to nie miejsce, w którym nabędziesz auto używane online. Na naszej stronie znajdziesz aktualne oferty sprawdzonych sprzedawców z całej Polski, ich lokalizacje, informacje, dane kontaktowe oraz opinie. W momencie, w którym zdecydujesz się na wybór auta widocznego na stronie Programu, w dalszym kroku kontaktujesz się z jego sprzedawcą i z nim dogadujesz oględziny samochodu, jazdę próbną oraz ewentualny zakup. Po całym procesie możesz wystawić opinię o sprzedawcy bezpośrednio na stronie samochodyzgwarancja.pl.

Nabywając samochód u sprzedawcy Programu, w momencie zakupu wybierasz jedną z trzech opcji Gwarancji. Gwarancja jest już wliczona w cenę pojazdu, dzięki czemu nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów za roczną ochronę swojego samochodu.

Tworząc samochodyzgwarancja.pl, oprócz wybrania sprawdzonych sprzedawców z całej Polski, postanowiliśmy zapewnić Kupującym dodatkowe zabezpieczenie w postaci Gwarancji na auto używany. Dlaczego?  O naszej decyzji, poszukiwaniach odpowiedniej firmy gwarancyjnej oraz plusach i minusach Gwarancji przeczytasz w tym artykule: https://samochodyzgwarancja.pl/czy-gwarancja-na-samochod-uzywany-dziala/