samochody-z-gwarancja-pl-opinie

Dlaczego opinie o sprzedawcy są ważne?

Pierwszym krokiem do znalezienia dobrego samochodu używanego zawsze powinno być sprawdzenie informacji o jego sprzedawcy. Portale ogłoszeniowe toną w pięknych zdjęciach pojazdów, niskich przebiegach, full opcjach, stanach „igła”. Bazując na samym opisie pojazdu, czy wierząc na słowo osobie, która dany samochód oferuje można nabyć auto niespełniające zakładanych pierwotnie oczekiwań. Oczywiście, małe „to i owo” równie dobrze dostrzeżesz podczas oględzin pojazdu i jazdy próbnej. Bardziej ukryte niespodzianki masz szansę poznać wybierając się na przegląd auta do warsztatu, jednak… Co w momencie, gdy nie sam pojazd jest problemem, a jego status prawny lub umowa z nim związana? Przed wizytą, a nawet rozmową ze sprzedawcą warto poszukać o nim informacji w internecie. Kupujący często i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z zakupem auta w danym miejscu. Pamiętaj, że godni zaufania sprzedawcy, prowadzący działalność nie boją się pokazywać swojego biznesu. Znajdziesz ich czy poprzez ich strony internetowe, na social mediach, czy też za pośrednictwem Google.

Opinie od prawdziwych kupujących

Tworząc Program samochodyzgwarancja.pl postawiliśmy na trzy główne wartości całej inicjatywy, wśród których wyróżniamy: Gwarancję w cenie każdego pojazdu, oferty tylko od sprawdzonych sprzedawców z całej Polski oraz opinie wystawiane wyłącznie przez prawdziwych kupujących.

Dlaczego opinie o sprzedawcach Programu są dla nas tak ważne? Oceny i opinie o sprzedawcach aut używanych są świadectwem profesjonalizmu i uczciwości sprzedawcy, którego zaprosiliśmy do uczestniczenia w naszym Programie. Opinie o sprzedawcy będącym w Programie pomagają kupującym dokonać właściwego wyboru dobrego samochodu, jak również nam. Nam, „strażnikom” Programu, którzy trzymają rękę na pulsie, aby samochodyzgwarancja.pl były w pełni bezpiecznym miejscem sprzyjającym zakupowi pewnego samochodu używanego.

Na stronie samochodyzgwarancja.pl znajdują się opinie wystawione wyłącznie przez osoby, które nabyły samochód u danego sprzedawcy lub miały z nim kontakt, czy to podczas oględzin pojazdu, jazdy próbnej, czy wizyty w warsztacie. Na stronie samochodyzgwarancja.pl opinie są przede wszystkim rzetelne, dostarczając kupujących prawdziwych informacji.

opinie-na-samochody-z-gwarancja-pl

Czym różnią się opinie na stronie samochodyzgwarancja.pl od tych w Google?

Dlaczego w Programie samochodyzgwarancj.pl postanowiliśmy weryfikować opinie wystawiane przez kupujących?

Opinie, które czytamy w sieci wyszukiwania, na social mediach, czy stronach dedykowanych do oceniania produktu lub firmy są pomocne w procesie poszukiwania i podejmowania decyzji o zakupie. Jednak, jak wszyscy dobrze wiemy funkcja wystawienia opinii jest ogólnodostępna dla wszystkich, a same w sobie opinie nie są sprawdzane pod kątem autentyczności. Oznacza to, że czytając komentarze o danej firmie możesz mieć do czynienia z ocenami wystawionymi przez przypadkowe osoby, czy też osoby blisko związane z daną firmą. Wniosek nasuwa się sam: opinie w internecie wielokrotnie mijają się z prawdą.

Wiedząc, że zakup samochodu używanego nie jest wyborem spodni, zasłon, czy pościeli, które można w prosty sposób zmienić, wymienić, kupić nowe – postanowiliśmy dołożyć starań, aby dostarczać Kupującym tylko prawdziwych informacji. Właśnie dlatego w Programie samochodyzgwarancja.pl każda wystawiona opinia jest przez nas weryfikowana pod kątem autentyczności. Wystawiając opinię o sprzedawcy Programu, kupujący ocenia takie aspekty jak: możliwość sprawdzenia auta, możliwość odbycia jazdy testowej, jakość obsługi i kontakt ze sprzedawcą. Oczywiście ma również możliwość opisania swoich doświadczeń i spostrzeżeń w punkcie „inne informacje”.

Jak sprawdzić opinie o sprzedawcy?

Każdy sprzedawca aut używanych, będący w Programie saochodyzgwarancja.pl posiada własną zakładkę, gdzie znajdują się jego dane kontaktowe, oferowane samochody oraz opinie od prawdziwych kupujących. Opinie od osób, które miały rzeczywisty kontakt ze sprzedawcą, oglądały lub zakupiły któryś z oferowanych przez niego samochodów.

Aby sprawdzić opinię o sprzedawcy wystarczy wejść w zakładkę „Gdzie kupić”, a następnie wybrać z listy danego sprzedawcę. Po przejściu na stronę dedykowaną konkretnemu sprzedawcy widzimy informacje o jego firmie, dane kontaktowe, bieżące ogłoszenia oraz opinie.