Czym jest Program samochodyzgwarancja.pl?

Program samochodyzgwarancja.pl oferuje samochody używane z roczną Gwarancją od wybranych Sprzedawców samochodów używanych z Polski. Program samochodyzgwarancja.pl powstał w odpowiedzi na potrzebę bezpiecznego zakupu auta używanego.

Dzięki Programowi Partnerskiemu samochodyzgwarancja.pl, kupujący mają szansę na zyskanie pewności i poczucia bezpieczeństwa podczas zakupu samochodu. To inicjatywa, która ma połączyć oczekiwania Klientów z tym co oferują najlepsi, wyselekcjonowani Sprzedawcy. Klienci mogą mieć pewność, że dokonują zakupu u profesjonalisty, który jest nie tylko zaufany, ale także spełnia najwyższe standardy jakości.

Do Programu zostali wybrani tylko dokładnie sprawdzeni, polscy Sprzedawcy, którzy spełniają określone w Programie zasady.

Zalety Programu samochodyzgwarancja.pl

Program Partnerski samochodyzgwarancja.pl zapewnia klientom szeroki wachlarz korzyści, które czynią proces zakupu samochodu łatwiejszym i bardziej bezpiecznym. Oto kilka z najważniejszych zalet tego Programu:

1. Rzetelni Sprzedawcy: Sprzedawcy biorący udział w Programie Partnerskim są dokładnie weryfikowani i sprawdzani pod kątem ich historii sprzedaży oraz opinii klientów. To oznacza, że kupujący mają dostęp do najlepszych ofert, które są dostarczane przez sprawdzonych i zaufanych dealerów samochodowych.

wordpress (15)

2. Pewność Transakcji: Dzięki Programowi Partnerskiemu, kupujący mają pewność, że transakcja jest bezpieczna i zgodna z obowiązującymi przepisami prawa. To daje im spokój ducha i eliminuje ryzyko związanego z zakupem samochodu od nieznanych czy niesprawdzonych źródeł.

wordpress (17)

3. Spełniamy wyjątkowe oczekiwania Klientów: Kupujący uczestniczący w Programie Partnerskim samochodyzgwarancja.pl są świadomi, że są częścią wyjątkowego grona Klientów, którzy dokonują zakupu od zaufanych i renomowanych Sprzedawców. To niesie ze sobą prestiż i uznanie, które przekłada się na jakość usług proponowanych przez Sprzedawcę.

wordpress

4. Nabywając samochód w ramach Programu, Klienci zyskują wliczoną w cenę samochodu roczną Gwarancję o wartości 1000 zł. Dodatkowo każdy Klient ma możliwość indywidualnego wyboru jednej z trzech opcji gwarancyjnych, a następnie rozszerzenia swojego pakietu.

wordpress (14)

Jak działa Program samochodyzgwarancja.pl?

Na stronie internetowej samochodyzgwarancja.pl Klient ma możliwość wyszukania samochodu według lokalizacji, marki, typu, modelu, skrzyni biegów, przebiegu, koloru, czy rodzaju paliwa. W momencie zainteresowania ofertą, Klient kontaktuje się ze Sprzedawcą, którego dane znajdują się w ogłoszeniu samochodu.

W zakładce „Gdzie kupić” Klient ma możliwość sprawdzenia ocen o danym Sprzedawcy, jak również zobaczenia jego pełnej oferty samochodów używanych na sprzedaż. Strona samochodyzgwarancja.pl oferuje również szybkie porównanie samochodów. Wystarczy, że Kupujący wskaże interesujące go pojazdy i doda je do porównania. Porównywarka wyświetli informacje o różnicach w parametrach takich jak: rok, przebieg, moc silnika napęd, pojemność i wiele więcej. Znajdujące się na stronie pojazdy pochodzą wyłącznie od sprawdzonych Sprzedawców, będącymi członkami Programu Partnerskiego.