Ruszamy z Programem samochodyzgwarancja.pl

Samochodyzgwarancja.pl to miejsce zakupu samochodu używanego o pewnym stanie technicznym, poświadczonym rokiem Gwarancji w cenie pojazdu.

Program samochodyzgwarancja.pl łączy profesjonalnych Sprzedawców z Klientami, którzy chcą  kupić dobry samochód z bezpłatną Gwarancją od Sprzedawcy zweryfikowanego przez prawdziwych Kupujących i firmę gwarancyjną GetHelp.pl.

Celem Programu jest wyodrębnienie z rynku sprzedaży samochodów używanych tylko sprawdzonych sprzedawców, którzy zapewniają Kupującym bezpieczny zakup auta używanego o pewnym stanie technicznym.

Czym jest Program samochodyzgwarancja.pl?

Program samochodyzgwarancją.pl powstał z myślą o zapewnieniu Kupującym bezpiecznego i komfortowego zakupu samochodu używanego. Zdajemy sobie sprawę, że zakup używanego auta wiąże się z bardzo dużym ryzykiem. Rynek sprzedaży samochodów używanych jest nieprzewidywalny i pełen pułapek. Samochody sprzedawane są w złym stanie technicznym, z wadami ukrytymi, cofanymi licznikami. Nieuczciwi handlarze stosują praktyki „sprzedaży na Niemca”, oferując auta używane bez pełnej dokumentacji, z fałszywymi danymi. Takie samochody bardzo często są uszkodzone i pochodzą z kradzieży, przysparzając nabywcy poważnych problemów. Innym obszarem zagrożeń jest tzw. szara strefa, gdzie handel autami odbywa się poza legalnymi kanałami, niosąc dla Kupującego nie tylko częste problemy z pojazdem, ale również konsekwencje prawne. Znając zagrożenia, z jakimi wiąże się zakup auta używanego, postanowiliśmy stworzyć dla Kupujących miejsce, w którym zapewnimy im bezpieczny zakup samochodu. Tak powstał Program samochodyzgwarancja.pl, do którego wybraliśmy tylko sprawdzonych sprzedawców, a samochody, które oferują Kupującym posiadają w cenie roczną Gwarancją, będącą poświadczeniem jakości obecnych w Programie samochodów, jak również zabezpieczeniem przed nieprzewidzianymi wydatkami na ewentualne naprawy.

Chcemy, aby Program samochodyzgwarancja.pl stał się synonimem bezpieczeństwa i pewności przy zakupie używanego auta.

Co wyróznia Program samochodyzgwarancja.pl?

Program samochodyzgwarancja.pl nie jest kolejnym portalem ogłoszeniowym, gdzie każdy ma możliwość wystawienia pojazdu na sprzedaż, którego stan techniczny i pochodzenie bardzo często są niepewne. Samochodyzgwarancja.pl to Program oparty na trzech wartościach: Gwarancji na każdy samochód, opiniach od prawdziwych Kupujących oraz samochodów oferowanych wyłącznie od sprawdzonych sprzedawców.

 

Gwarancja w cenie każdego samochodu

Wszystkie samochody w Programie posiadają roczną Gwarancją, obejmującą różne układy i elementy w pojeździe. Dodatkowo, każdy nabywca ma możliwość wyboru jednej z trzech Gwarancji, dostosowując ją do zakupionego samochodu. Każdą z oferowanych w ramach Programu Gwarancji można indywidualnie przedłużyć oraz rozszerzyć.

 

Pewne samochody od sprawdzonych sprzedawców

Wszystkie widniejące na stronie Programu samochody pochodzą od sprawdzonych i zaufanych sprzedawców z całej Polski. Sprzedawcy znajdujący się w Programie samochodyzgwarancja.pl zostali dokładnie zweryfikowani przez firmę gwarancyjną GetHelp.pl,  która od 2016 roku mierzy się z naprawami usterek zakupionych przez Klientów pojazdów używanych. Dzięki doświadczeniu GetHelp.pl  Kupujący w Programie samochodyzgwarancja.pl może mieć pewność, że wybór samochodu w Programie jest bezpieczny.

 

Rzetelne opinie od prawdziwych Klientów

Mamy świadomość, że opinie widniejące w Google często są niezgodne z prawdą, wystawiane prze otoczenie lub samych sprzedających, nierzadko opłacane. Właśnie dlatego na stronie Programu samochodyzgwarancją.pl znajdują się zweryfikowane opinie prawdziwych kupujących. Dodatkowo każdy nabywca pojazdu ma możliwość wystawienia opinii bezpośrednio na naszej stronie, oceniając sprzedawcę oraz proces przebiegu transakcji. Pozwala to Kupującym na sprawdzenie prawdziwych informacji o danym sprzedawcy, jak również nam na weryfikowanie lub eliminowanie sprzedawców, którzy nie spełniają warunków Programu.

Zadaj pytanie, poleć sprzedawcę

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz dołączyć albo polecić do Programu godnego zaufania sprzedawcę samochodów używanych, skontaktuj się z nami!

Zachęcamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Tel: +48 509 29 29 29

Możesz napisać do nas poprzez formularz kontaktowy: samochodyzgwarancja.pl/kontakt/

Lub wysłać wiadomość na adres e-mail: biuro@samochodyzgwarancja.pl

Z chęcią odpowiemy na wszystkie wiadomości.

Kwadrat FB (5)