• GODZINY OTWARCIA : Poniedziałek - Piątek: 9 - 17

Zostań pionierem! Zdobądź zaufanie Klientów i zwiększ swoją marżę. Dołącz do elitarnego grona Sprzedawców samochodyzgwarancja.pl - Pierwszego w Polsce Programu Gwarancyjnego dla Aut Używanych!

Dowiedz się dla kogo jest Program samochodyzgwarancja.pl i co zyskasz biorąc w nim udział?

Czy zmagasz się z tymi problemami?

Klienci nie widzą różnic między Sprzedawcami i traktują Cię jak stereotypowego “handlarza”, przez co trudno uzyskać marżę, bo musisz udzielać rabatów?

Prowadzisz firmę i odróżniasz się od szarej strefy? Nie wiesz jak poinformować o tym Klientów, bo Twój pojedynczy głos nie ma szansy się przebić?

Wydaje Ci się, że jesteś sam w swoim myśleniu? Chciałbyś tworzyć coś większego z ludźmi, którzy myślą i robią podobnie do Ciebie?

Samochodyzgwarancja.pl to nie kolejny portal ogłoszeniowy, który dąży do jak największej ilości przypadkowych ogłoszeń, które każdy może wykupić. Celem działania jest zbudować zaufanie Klientów którzy doceniają Ciebie jako profesjonalistę. Dzięki temu wzbudzisz w Kliencie chęć zakupu auta w Twojej firmie, Jednocześnie możesz dotrzeć do nowych Klientów, którzy już kupili samochód w Programie, u innego Sprzedawcy lub zostali pozyskani przez wspólne działania marketingowe.

Jeśli odpowiedź na chociaż jedno z tych pytań brzmi “tak” to ten Program jest dla Ciebie.

Podstawą wszystkich trudności w sprzedaży samochodów używanych
jest brak zaufania Klientów do Sprzedawców!
Dołącz do grupy 300 zweryfikowanych Sprzedawców, którzy oferują samochody z darmową gwarancją oraz umożliwiają prawdziwym kupującym wyrażenie opinii na temat zakupionego samochodu.
Dzięki temu dotrzesz do nowej grupy kupujących, przyspieszysz sprzedaż, zwiększysz marże i zbudujesz grupę lojalnych Klientów.

Samochodyzgwarancja.pl mają na celu połączyć Klientów, którzy chcą kupić dobry samochód z Gwarancją, z konkretnymi Sprzedawcami, którzy mają w ofercie sprawdzone auta z roczną Gwarancją, co do których nie obawiają się negatywnej opinii.

Wartości Pionierskiego Programu samochodyzgwarancja.pl

ROCZNA GWARANCJA w cenie każdego samochodu

Klienci ufają firmom, które oferują Gwarancje na swoje auta, ponieważ jest to sygnał, że Sprzedawca jest pewien trwałości i niezawodności swoich samochodów. Dowodem na to jest fakt, że Dealerzy nowych samochodów inwestują w rozwój Programów Gwarancyjnych. Dzięki temu sprzedają drożej i z wyższą marżą. Rekordzistą jest marka Kia, która na przestrzeni 5 lat zwiększyła ilość aut w Programie Gwarancyjnym o 497%.

Wyselekcjonowani Sprzedawcy

Samochodyzgwarancja.pl zrzeszają 300 wybranych sprzedawców z całej Polski i reklamują ich do Klientów. Dzięki temu Klienci wiedzą komu warto zaufać,
a Uczestnicy Programu cieszą się zwiększoną sprzedażą i wyższą marżą. Sprzedawcy zyskują również kontakt z ludźmi podobnymi sobie i mogą wspólnie się rozwijać wokół 3 głównych wartości, które ich wyróżniają.

Opinie tylko od Kupujących

89% konsumentów czyta recenzje online przed zakupem. To pokazuje, że kluczem do zbudowania zaufania do marki i sprzedawanych produktów są opinie. Samochodyzgwarancja.pl rozwiązują problem fałszywych opinii, wdrażając innowacyjny system ich weryfikacji. Co to znaczy – tylko prawdziwy Klient, który kupi u Ciebie samochód będzie miał możliwość napisać opinię.

Co zyskujesz biorąc udział w samochodyzgwarancja.pl?

Udział w Programie na rok to 4 800 pln brutto.

Dołącz do Nas już dzisiaj.

Chcesz nawiązać współpracę? Zadzwoń teraz!

Więcej inspiracji i pomysłów na to jak rozwijać swój
biznes znajdziesz na